Sevgiliye Hasret Mesajları

Sevgiliye Hasret Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgiliye Yazılmış En Güzel Hasret Mesajları Kısa ve Yeni Olarak Sizlerle. Tumblr, Facebook ve Diğer Siteler içinde örnek olabilecek güzellikte anlamlı, etkileyici ve güzel hasret sözlerini beğenirsiniz umarım.

1 – Öyle hasretim ki sana, sensizlikten yaşadığım şu kederli günlerimi bir görsen. Kendiliğinden söylenirsin ve dersin ki vay be, varmıymış böyle bir sevda. İşte öyle hasret öyle özlem doluyum sana yarim..

Sponsorlu Bağlantılar

2 – Hadi gel de bitir şu sensizliğime. Dilimde mutluluk mısraları dolansın dursun, yüzüm gülsün hayatıma yeniden umut gelsin. Hani güneş en parlak haliyle aydınlatırya dünyayı gel sende aydınlat beni… Olur mu ?

3 – Tecrit odasına kapatılmış mahkum gibiyim yokluğunda, Anla işte hasretim sana, hasretim senli güzel günlere.

4 – Gelde hadi bitir şu hasretimi, Gelde artık son ver sensiz geçen günlerime. Bir dönsen de artık son versen sana olan özlem ve hasretime olur mu yar ?

5 – Suya hasret çöl gibi yüreğim. Bir dönsende son son versen sana susamış yüreğimin özlemine.

6 – Vurur yokluğunda gönül bağıma hasretinin rüzgarları, Ordan oraya savrulur ve bir türlü kendini bulamaz. Her gün biraz daha kurur dalları. Ne olur yarim çık gel ve yeşersin gönül bağım, yeşersin dallarım…

7 – Hasretine söylenecek bir tek söz varsa, İşte söylüyorum, Seni çok seviyorum ve bil ki çok fakat çok hasretim sana…

8 – Bir sevda melodisinin en güzel sesiydi varlığın. Öyle bir gittin ki kurumuş göle döndü baharlarım. Demem o ki hasretine ben her gün ağlarım.. O yüzden ki hadi çık gel ve bitir artık hasretine.

Sponsorlu Bağlantılar

9 – Mutluluğun penceresine konan mavi bir düştün sevgilim. Gitdiğinden beri şarkıların melodileri hep hüzün makamında karşılıyor benimel sensiz geceleri.
Ansızın çıkıp gelsen diyorum, bitirsen şu hasretimi nasıl olur ?

Sevgiliye Hasret Mesajları, Sevgiliye Hasret Mesajları Facebook, Sevgiliye Hasret Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

 

10 – Davayı kaybeden maznun gibiyim yokluğunda, Ne kendimi savunma gücüm var sevda mahkemesinde, Ne de ifade verebilirim gönül hakimlerine. Zira hasretinden dönmüş yar yaşayan bir ölüye…

11 – Ne baharda Tat Var
Ne çiçekte Koku var,
Başka bir deyişle işin Özü
Hasretim Sana Yar ( Sevgiliye Hasret Şiirleri Kısa 2016 )

12 – Devasız bir derde yakalanmak gibiydi gidişin, Kısa ve Net ben sana hasretim sevgilim.

13 – Olsan da şimdi gözlerinde kaybolsam, Öyle bir kaybolsam ki, Hasretimi maziye gömsem ne güzel olur yar..

14 – Ansızın çıkıp gelsen de , hasretim sana sona verse. Dile gelse de yüreğim, Neler çektiğimi anlatsa hasretinde.

15 – Sevgiye ve aşka verilen en büyük ceza hasrettir, Dön olur mu Sevgilim, Beni bu gönül davasından salıverilme ettir.

16 – Öyle hasret ile sevdalıyım ki ben sana, sens yokken yaşamış olduğum şu acılı günlerimi bir görsen şayet kızarsın kendine ve dersin ki vay be, hala bu dünyada varmıymış böyle bir sevda. Ey yar İşte öyle içtenlikle bir hasret ve özlem doluyum sana yarim..

17 – Hadi artık çıkıp gel de son ver şu yalnızlığıma. Dilimde aşk mutluluk ve umut mısraları dolansın dursun, yüzüm yine gülsün hayatıma tekrardan umut gelsin. Hani güneş en güzel ışıkları ile aydınlatırya dünyayı gel sende aydınlat beni… Olur mu ?

18 – F tipi cezaevine kapatılmış mahkum gibiyim senin yokluğunda, Anla artık içtenlikle bir aşk ile bağlıyım ve hasretim sana, hasretim senli o güzel günlere.

19 – Gelde artık hadi bitir hasret ile geçen günlerime, Gelde artık bitir sensiz geçen günlerimi, Ve öyle bir dön ki çektiğim hasrete deysin ey yar olur mu….

20 – Suya hasret kalmış bir çöl gibi yüreğim. Hani çıkıp gelsende son bitirsen sana ve sevdana susamış yüreğimin özlemine.

Sevgiliye Hasret Mesajları ile Yeni Facebook Sevgiliye Hasret Mesajları 2019 yılında da bizlere ileterek yayınlatabilirsiniz. Sözlerin Telif Hakkı Ali YILDIRIM a aittir. İzinsiz olarak web sitelerinde yayınlanması halinde yasal haklarımız saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Seni Seviyorum Sözleri başlıklı makalemizde facebook sevgi sözleri, Seni Seviyorum Mesajları ve seni seviyorum şiirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Bu sayfada En Güzel Seni…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!
x