Halaya Doğum Günü Mesajları

Halaya Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

2019 Yılı için hazırlanmış olan bu paylaşım ile halaya en güzel sözleri ona olan sevgimizi ifade etmek için bu konuda kullanabildik mi ne dersiniz…

1 – Sağlık, huzur umut ve sevda dolu bir hayat yaşaman temennisiyle. Yüzün her zaman gülümsesin ve dilinden hayır dualar eksik olmasın. Mutlu Yıllar Halam.

Sponsorlu Bağlantılar

2 – Dilinde umut yüreğinde sevda bedeninde sağlık eksik olmasın. Ve hep en güzel günlere at adımlarını. Doğum Günü Kutlu Olsun Halam.

3 – Sevgili halacığım yalnızlığımı seninle paylaştım, iyi ki bu dünyaya gelmişsin ve benim halam olmuşsun. Hep yanımda ve yakınımda olduğun için sana teşekkür ediyorum. Nice Mutlu Yıllara.

4 – Bitanecim halam benim seni çok seviyorum ve her günün doğum günü tadında geçsin diyorum. Nice Mutlu Yıllara Hala.
Anlamlı Doğum Günü Mesajları

5 – Halaların sultanı tatlıların tatlısı o güzel ve gülümsemesi eksik olmayan yüzünle en kötü anlarda yüzümüzü güldürün umudumuz oldun. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun Halam.

6 – Yarınların hep mutluluk yolunda yürümekle geçsin. Gözlerin ışıltılı baksın dünyaya ve eksik olmasın umudum. Doğum Günün Kutlu Olsun Halacığım.

7 – Sağlık, umut ve sevda dolu bir ömür yaşaman dileğiyle. Yüzün her daim gülsün ve dilinden hayır dualar eksik olmasın. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Halam.

8 – Sağlık, huzur umut ve sevda dolu bir hayat yaşaman temennisiyle. Yüzün her zaman gülümsesin ve dilinden hayır dualar eksik olmasın. Mutlu Yıllar Halam.

Sponsorlu Bağlantılar

9 – Halacığım bu dünya da ne kadar hala yaşarsa yaşasın inan ki onların halalar içinde en tatlı ve şeker olanı sensin. Ve sen her zaman benim aklımda olacaksın olacaksın.
Doğum Günün Kutlu Yarınların Umutlu Olsun Halacığım.

10 – Seni bir gün değil bir ömür boyu seni seveceğimi söylesem yalan söylemiş olmam hala.
Her günün bu günün gibi doğum günü tadında geçsin.
Mutlu ol, umutlu ol ve yarınlara güzel bak.
Doğum Günün Kutlu Olsun Halacığım.

11 – Geleceğe attığın adımlar sana güzel günlerin ve umutlu yarınların kapısını aralasın. Yarının bugününden daha güzle geçsin.
Nice mutlu Yıllara Canım Halam.

12 – Dünyanın en şeker, en şirin halası. Gözlerinin için gülsün mutlu ol, umutlu ol ve dilinden hep ALLAH ismi çıksın. Dualar ile umut ile adım at yarınlara.
Nice Mutlu Yıllara Halacığım.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

13 – Halaların sultanı tatlıların tatlısı o güzel ve gülümsemesi eksik olmayan yüzünle en kötü anlarda yüzümüzü güldürün umudumuz oldun. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun Halam.

14 – Sağlık, umut ve sevda dolu bir ömür yaşaman dileğiyle. Yüzün her daim gülsün ve dilinden hayır dualar eksik olmasın. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Halam.

15 – Dünyanın en tatlı halası doğum günlerin hep güzel geçsin ve hep mutlu ol. Unutma yarın bugünden güzel olsun istiyorsun mutlu olmak için bir adım at, Gül ve Gülümse.
Doğum Günün Kutlu Olsun Halam.
Anlamlı Doğum Günü Mesajları

16 – Şiir gibi olsun gözlerin umutla baksın yarına gözlerin.Doğum Günün Kutlu Olsun Halam Senin Her günün huzurlu olsun.

17 – En güzel düşleri gerçeğe çevirdiğin mutluluk yolunda adım attığın yıllara.
Doğum Günün Kutlu Olsun Halam

18 – Bakışlarında ışık bedeninde sağlık yüreğinde umudun eksik olmasın. Yarınların huzur içinde geçsin. Mutlu Yıllar Hala

19 – Dünyanın en şeker, en şirin halası. Gözlerinin için gülsün mutlu ol, umutlu ol ve dilinden hep ALLAH ismi çıksın. Dualar ile umut ile adım at yarınlara.
Nice Mutlu Yıllara Halacığım.

20- Dili tatlı bakışı tatlı yüreği güzel halam.Bana hayatı öğreten, mutluluk veren şirin sözlü halam doğum günün kutlu olsun.

21  – Bal gibi tatlı olsun dilin ceylan gibi güzel baksın gözlerin. Yüzün gülsün yolun açık olsun halam doğum günün kutlu olsun

22 – Sana yazmak istediklerim 160 harflik bir mesaja değil 160 sayfaya bile sığmaz.Yüreği güzel halam Doğum Günün Kutlu Olsun

23 – Şu an yanında değilim ama yüreğim seninle.
İyi ki doğdun Canım Halam

Nice Mutlu ve Umut Dolu Yıllara

24 – Dili tatlı bakışı tatlı yüreği güzel halam.Bana hayatı öğreten, mutluluk veren şirin sözlü halam doğum günün kutlu olsun.

25 – Sana hediye vermek istedim ama
Hiç bir hediye yüreğindeki güzellikleri
İfade edemeyeceği için sana yüreğimi gönderdim.
Mutlu yıllar Hala

26 – Dünyanın en şeker ve en tatlı halası
İyi ki doğdun
İyi ki benim halamsın.

27 – Hayatındaki en kötü gün doğum günün kadar neşeli ve mutlu geçsin.
Doğum Günün Kutlu olsun
Canım Halam
2019 Whatsapp ve Facebook Halaya En güzel doğum günü mesajları ve sözlerine katkıda bulunacak mısınız sizlerde..

Bir önceki yazımız olan Arkadaşıma Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!
x