Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime

Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Bir insanın eşi onun hayattaki en önemli kişilerin başında gelir. Bu yüzdendir ki onunla özel günlerinde en güzel sözleri söylemek ister. Bu özel günlerin başında ise Evlilik Yıldönümü gelmektedir. O gün yaklaştıkça Eşime En Güzel Evlilik Yıldönümü Mesajları var mı diye aranmaya başlar bir çoğumuz. Bu konuda sizlere bir nebze yardımcı olmak için En Etkileyici ve Anlamlı Eşe Evlilik Yıldönümü Sözlerini Kısa ve Uzun formatta sizlere sunuyoruz.

Ve Elleriniz hiç bir zaman birbirinden ayrılmasın. Bir yaşam boyu mutluluklar hep ama hep sizin olsun! Yaşadığımız her anımızı hiç bir zaman bitmeyecekmiş gibi seninle yaşamak Seninle yaşlanmak ve son nefesimde seninle can vermek istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yüreğimin sahibi seninle bir ömür müddetince birlikte mutlu olmayı diliyorum.Birleşmiş olan ellerimiz ve kalplerimiz Rabbim izin verdikçe bir birinden hiç ayrılmayacak.

Evlilik yıldönümümüz mübarek olsun canım.Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye.

Sana bir ömür boyunca huzur içinde ve mutluluğun eksik olmadığı bir yaşam diliyorum. Hep yüzünün gülmesi, gülümsemesi ve umudun yüreğinden eksik olmaması dileğiyle. Yıldönümümüz Kutlu Olsun…

Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime,Eşime Evlilik Yıldönümü Mesajları,Resimli Yeni Eşime Evlilik Yıldönümü Sözleri Kısa

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Kelimeler anlatmaz bende ki seni. İnan ki Her şeyi ile sen bir insanın sahip olabileceği en mükemmel bir eşsin. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine gözün gözümde elin elimde olmak dileğiyle Birtanem.

Sen ve beni biz eden Evlilik yıldönümümüzün kutlu ve mutlu olmadı temennisiyle. Seni çok ama çok seviyorum Birtanem…Şunu sakın unutma ki sevgi paylaştıkça çoğalır ve evliliğin yapı taşlarının daha bir sağlam olmasını sağlar. Seninle sağlam temeller üzerinde ve yaşadığımız son güne kadar evliliğimizin sürmesi dileğiyle. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Gönlümün eşi, Yuvamın prensesi, mutluluğuma vesile olan yarim, varlığın ile yaşantıma tarifi imkansız manalar yükledin… Birlikte güzel ve nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile…

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu savunmanız ve birbirinizi hep bitirmeniz dileğiyle…

Daha seninle nice beraber geçireceğimiz senelerimizi göz göze el ele kutlamak dileği ile cantanem.

Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime,Eşime Evlilik Yıldönümü Mesajları,Resimli Yeni Eşime Evlilik Yıldönümü Sözleri Kısa

Uzun, sağlıklı ve güzel bir Hayat boyu beraber ele ele göz göze, ilerlemeye karar verdiğimiz bu yolda, güneş hep önümüzde olsun ve yolumuzu aydınlatsın ki gölgeler peşimizde bakakalsın. Seni çok ama çok seviyorum.

Sizlerde Whatsapp Eşime Evlilik Yıldönümü ve Aşk Sözleri ve Yeni Facebook Eşime Evlilik Yıldönümü Mesajlarını 2019 yılında da bizlere ileterek yayınlatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seni Seviyorum Sözleri başlıklı makalemizde facebook sevgi sözleri, Seni Seviyorum Mesajları ve seni seviyorum şiirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Tüm zamanların En Duygusal, Anlamlı,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!
x