Duygusal Doğum Günü Sözleri

Duygusal Doğum Günü Sözleri

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgiliye Yazılmış En Duygusal Kısa Doğum Günü Sözleri , Mutluluk veren Anlamlı Etkileyici Doğum Günü Mesajlarını sizlere sunduk. Hoşunuza gitmiştir umarım.

Yarim, yüreğimin diğer yarısı.Sevdamın başkentinde olduğun için teşekkür ederim.Hayatıma girmen ile yüzümün gülmesi bir oldu.Doğduğun gün benim de doğduğum gündür.Nice Mutlu Yıllara

Sponsorlu Bağlantılar

Mutluluk ve şans insana bir defa güler demişti büyükler.Bana da şans seninle güldü ve mutluluğu seninle tattım.
Yaşantıma anlam kattığın için teşekkür ediyorum.Doğum günün kutlu olsun

Sol yanımda sen atıyor yüreğim seninle çarpıyor.Gözlerimin ışıltısı seni çok seviyorum. İyi ki doğdun yüreğim.

 

Çarpsın yüreğin benimle, gözün değsin hep gözüme Seninde gülsün yüzün yarim bugün senin doğum günün. İyi ki doğdun sen iyi ki varsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Benim güzel Sevdiğim.

Gel düşlerime bahtiyar olayım, seni hep yakınımda göreyim, seninle gülsün yar benim yüzüm umutla dolayım sana koşayım. Seni canı gönülden seviyorum. Mutlu Yıllara Sevdiğim.

Bahtiyar yaşamam için yanımda bulunmalısın sen, gözlerime aşk ile bakmalısın sen  Yarınım, düşlerim olmalısın sen, bir ömür sevdamsın demelisin sen. Nice Mutlu Yıllara Yarim. 

Sana bağlandı ey yar benim yüreğim, inan düşlerde ben seni görürüm, bir ömür yakınımdan ayrılmam derim, inan ki yar seni ilelebet  severim. Mesut ve Bahtiyar Yıllara Yarim, Yüzün gülsün sevdiğim.
Doğum Günün Kutlu Olsun
Eşe Doğum Günü Sözleri ,Eşe Doğum Günü Mesajları,Doğum günü mesajları uzun,etkileyici duygusal doğum günü mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Bana hayır deme sen ve uzak olma. Yakınımda kal ve gözlerime sevda dolu bak sen yar. Bahtiyar mesut yaşayalım ikimiz de , güzel bir yarın için bana lazımsın yar. Huzurlu ve Aşk Dolu Yıllara Sevgilim. 
Doğduğun Gün Doğduğum Gündür. Nice Yıllara.

Aşkı sende buldum ben seni çok sevdim, bir ömür benimle ol yarim dedim. Gözlerimde olsun aşkım gözlerin. İnan ki her an ben seni özlerim. Mutlu Yıllar Yüreğim Seni Severim.
Yanımda Hep sen kal isterim.
Doğum Günün Kutlu Olsun Yüreğim

Bana hep güzel baksın gözlerin, Aşkımızı anlatsın yarim sözlerin. Hadi gel yanıma ve sonsuzum ol. Bugünümsün benim gel yarınım ol. Mutlu Yıllar Yarim Seni Severim bir ömür boyu benle ol isterim. 
Doğum Günün Kutlu Olsun

Şiir gibi konuşur o tatlı dilin. Çok temizdir bilirim senin yüreğin. Aşk ile benim yanımda kal ömür boyu. Mutluluğum yarınım düşlerimsin yar. Mutlu Yıllar Sevgili

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Bir gel yanıma ve sonsuzum ol. Gitsen sen benimle kal ve hep benim ol. Bu yüreğin deli sevdasısın sen bir ömür yanımda kalmalısın sen. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Gözlerimde tütüyor senin gözlerin, hep güzel konuşur o tatlı dilin. Bu yüreğim sana deli çarpıyor anla artık bu beden senle yaşıyor. İyi ki doğdun sen iyi ki varsın bu yürekte bir ömür boyu yaşarsın.
Mutlu Yıllar Canım
Eşe Doğum Günü Sözleri , Eşe Doğum Günü Mesajları, Doğum günü mesajları uzun,etkileyici duygusal doğum günü mesajları

Sol yanımda seninle atıyor yüreğim senin fısıldıyor. Gözlerimin ışıltısı umutlu bakan yanım, gülümseyişim seni çok seviyorum. İyi ki doğdun yüreğim.

Aşk, Sevda Umut ve güven denildiğinde aklıma gelenim.  Bu yürek seninle atıyor bu beden seninle nefes alıyor.
Dünümde, bugünümde olduğun için teşekkür eder senli yarınlar dilerim.
Doğum Günün Kutlu olsun

Kokunu aradım her yerde, kokunu aradım çiçeklerde Ne güllerde vardı koku ne o gizemli lalelerde sen hırçın dağ çiçeğimdin. İsmine Belki Asmin belki Sümbül dedim. Sen aşktın aşk ise sen.. Yüreğimdeydin , yüreğimdin, benimdin ve iyi ki benimleydin.
Doğum Günün Kutlu olsun

Kışa inat ben buradayım diyen baş kaldıran hırçın çiçeğim Kardelenim, Benim güzel bakan gözlerim, inadına özgür düşlerim, yarınım umutlarım. İyi doğdun, İyi ki varsın sen..
Doğum günün kutlu olsun yarim, mutlu yıllar yüreğim.

Dilimde aşkı haykıran sevda ezgisi yüreğimde yaşayan aşkım öyküsü . Yaşadığım sevda, düşlediğim aşkım sen benim gülüşümsün. Benim hayatımda olduğun, benim hayatım olduğun için sana ne dersem azdır.
Doğum günün kutlu yarının sevdamızla olsun..

Sende tatlım ben aşkı ve mutluluğun varlığını, dünyada hala gerçek bir sevdanın olabileceğini güvenebileceğim yarınlara adım atabileceğim birinin olduğunu sende gördüm. Hayatıma anlam yarınıma umut yüreğime sevda oldun.
İyi ki doğdun iyi ki benim iyi ki benimle oldun.
Mutlu Yıllar Yüreğim.

Gözlerimi kapattığımda gördüğüm güzel düşüm, yüreğime işleyen sevda kokusu. Sevdiğim özlediğim yolunu gözlediğim yarim.
Doğum günün kutlu olsun..

Huzur, Güven ve Umut deyince sen geliyorsun aklıma.Sevdayı ve aşkı söylemeye gerek yok. Çünkü onlar seninle eşdeğer kalp çarpıntılarıdır yüreğimde.Dünümde, bugünümde olduğun için teşekkür eder senli yarınlar dilerim.
Doğum Günün Kutlu olsun
2019  Whatsapp, Facebook En Romantik ve Duygusal Doğum Günü Sözleri ile mesajlarına sizlerde kendi paylaşımlarınız ile katkıda bulunur musunuz ?

Bir önceki yazımız olan Arkadaşıma Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!
x