Aldatma Mesajları

Aldatma Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Sizlere En Harbi ve Damardan Aldatma ve Aldatılmaya Dair Söylenmiş Sözleri,  Aldatma Mesajlarını kısa formatta sizlere sunuyoruz.

1 – Aldatmak insanın olmayan sevgisinin en açık göstergesidir. Onun için seviyorum diyorsanız şayet aldatmayacaksınız. Zira aldatan aldanır aslında.

Sponsorlu Bağlantılar

2 – Seni aldatmak için senden daha iyi ve güzel birini bulmam gerekir. Fakat öyle biri daha görülmedi bu dünya üzerinde.

 

3 – Sanma ki o seni aldatıpta mesut olacak. Elbet bir gün onun da karşısına aldatan çıkacak ve ona yaşattıklarını yaşatacak.

4 – Olmayan karakterin ortaya çıkış şeklidir aldatmak.

5 – Sanma ki sen beni aldattın. Aslında sen kendini aldattın. Zira haysiyetsiz olan aldatılan değil her vakit aldatandır canım.

6 – O temiz sevgimi aldatarak kirlettin. Etme bulma dünyası. Elbet sende bir gün aldatılıverirsin.

Beni Aldattın Sözleri,En Güzel Aldatma Mesajları Kısa, Damar Resimli Aldatma Mesajları Yeni

Sponsorlu Bağlantılar

7 – Bir gün beni değil kendini aldattığını anlayacaksın. Ve bir de bakmışsın ki çevreninde kimseler kalmamış yapayalnızsın.

8 – Aldatacağına hayatımdan defolup çıksan inan ki daha iyiydi. Haysiyetsizce bir insanın hayatında olmaktansa haysiyetlice çekip gitmek daha iyidir zira.

9 – Öyle bir pişmanım ki seni aldattığıma. Ne dönecek yüz var. Ne de karakter. Bana yakışan sa yalnızca Elveda.

10 – Aslında bazen kendi kendime seni aldatmasaydım demiyorum. Seni değil de kendimi aldatmasaydım diyorum.

11 – Aldattığın için beni bir daha bulamayacaksın bir daha bulmasına da, Kendini nasıl bulacaksın o da ayrı bir dava.

12 – Sen aldattığın için bitti. Ben aldatıldığım için bitti. Hadi şimdi getirde göreyim o daha önceki günlerimizi. Kısa ve net. BİTTİ…..

13 – Hayır benim anlamadığım aldattıktan sonra nasıl bakabilir ki insan utanmadan sevgilisinin yüzüne. Bence biraz karakterli ol ve çekip git. Gerçi karakterin olsaydı zati aldatmazdın it erkek çocuğu it.

Beni Aldattın Sözleri,En Güzel Aldatma Mesajları Kısa, Damar Resimli Aldatma Mesajları Yeni

14 – Sizi aldatan bir sevgiliniz varsa, can versin daha iyi. Aldattığına üzülmenizdense can vermesine üzülmeniz daha hayırlıdır.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

15 – Unutma ki yaptığın ne varsa bedelini ödersin bu dünyada. Ve işin en zoruda kendine ödeyeceğin bedeli. Adam ol adam. Aldatma hemşerim.

16 – Aldatmak insanın aslında yüreğinde bulunmayan sevgisinin en açık göstersidir. Ondan dolayadır ki seviyorum diyorsanız şayet sevdiğiniz kişiyi katiyen fakat katiyen aldatmayacaksınız. Zira aldatan aldanır aslında.

17 – Aramızda kalsın fakat Seni aldatabilmem için bu dünyada senden daha iyi, hoş ve güzel birini bulmam gerekir. Ama öyle biri bu dünya üzerinde var mı diyeceğim fakat yok eminim 🙂

18 – Sakın düşünme ki o seni aldattıktan sonra mesut olacak. Elbet bir zaman gelecek onun da karşısına aldatacak çıkacak ve ona onun sana yaşattıklarını yaşatacak.

19 – Sahip olunmayan bir karakterin ortaya çıkış şeklidir aldatmak.

20 – Sanma ki sen beni aldatabildin. Aslında gerçek olan bir şey varsa eğer sen kendini aldattın. Neden mi haysiyetsiz olan kişi aldatılan değil her zaman için onu aldatandır canım.

21 – Sen benim o yüreğimden ve temiz sevgimi aldatarak kirlettin. Lakin unutma ki bu dünya Etme bulma dünyası. Elbet sende bir gün olur da aldatılıverirsin.

22 – Bir zaman gelecek beni değil de aslında sen kendini aldattığını anlayacaksın. Ve sonra bir de bakmışsın ki çevreninde ki herkes birer birer kaybolmuş ve kimseler kalmamış yapyalnız tek başına kalmışsın.

23 – Sen beni Aldatacağına hayatımdan bir anda defolup çıksan inan ki bu vaziyetten kat be kat daha iyiydi. Haysiyetsizce bir insanın hayatının merkezinde olmaktansa haysiyetlice aniden çekip gitmek daha iyidir çünkü.

24 – Şu an Öyle bir pişman oldum ki seni aldattığıma. Ne sana geri dönecek yüz var. Ne de karakter. Bu yüzden Bana yakışansa sadece Elveda.

Aldatma Mesajları,Beni Aldattın Sözleri,En Güzel Aldatma Mesajları Kısa, Damar Resimli Aldatma Mesajları Yeni

25 – Aslında kimi zamanlar oluyor kendi kendimle konuşuyorum ve diyorum ki onu değil de kendimi aldatmasaydım. Çünkü aslında ben seni aldatırken kendimi aldatmışım farkında olmadan.

Whatsapp , Yeni Facebook Aldatma Mesajları 2019 yılında da bizlere ileterek yayınlatabilirsiniz. Sözlerin Telif Hakkı Ali YILDIRIM a aittir. İzinsiz olarak web sitelerinde yayınlanması halinde yasal haklarımız saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Yalnızlık Mesajları başlıklı makalemizde facebook yalnızlık mesajları, whatsapp yalnızlık mesajları ve yalnızlık mesajları kısa hakkında bilgiler verilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Tüm zamanların En Duygusal, Anlamlı,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!
x