Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Sözleri ve Mesajları ailesi olarak sizlere Yeni Aşkıma İyi Geceler Sözleri ve 2018 Aşkım İçin İyi Geceler Mesajları konusunda ilk paylaşımımızı Alaattin Yıldırım Aşkıma İyi Geceler Sözleri ve Sevgilime İyi Geceler mesajları sizinle paylaşarak size daha önce duymadığınız yeni ve güzel aşk sözlerini paylaşabilmeniz için yayınlamak istedik. Umarım sizlerin hoşuna giden güzel sözler ve mesajları bu yazıda bulacaksınız.

Ve işte sona erdin bir gün daha, ben yine sensiz, ben yine sessizim sevgili. Çünkü aklımda sen yüreğimde sen varken hiç bir kelime anlatmaz yüreğimdeki seni. Yanımda, yakınımda olman dileğiyle. İyi Geceler Yüreğim

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Yaşantıma anlam katan değerlim, yüreğimin sevdası, hayalim. En tatlı rüyalara dalman dileğiyle. İyi geceler.

Yanında olmak ve sen o tatlı rüyalara dalarken seni izlemek istiyorum. Uyandığımda tenimde tenini hissetmek ve gözlerinin sıcağında yeni güne uyanmak istiyor ve ben seni çok seviyorum. İyi geceler yüreğimin yari.

Bir kuş olmak sana çırpmak istiyorum kanatlarım. Seninle olmak, senin olmak ve aşk ile sana sarılmak istiyorum. Mutluluğum aklımdasın, yüreğimdesin. İyi geceler aşk tanem.

Seni gecenin sessizliğinde dinlemek ve bir rüya gibi beklemek istiyorum. İyi geceler hayal gözlüm.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Uyumayı çok seviyorum, çünkü kapattığımda gözlerimi sen geliyorsun ya düşlerime, en mutlusu oluyorum dünyanın. Rüyalarda buluşmak dileğiyle. İyi Geceler hayalim.

Seni sadece gözlerimi kapattığım zaman değil gözlerimi açtığımda, gözlerimle baktığımda ve aşk ile yeni güne merhaba dediğimde de görmek istiyorum. İyi geceler Aşk Kokulum.

Sponsorlu Bağlantılar

Ve işte bir gün daha sona erdi sensiz. Gözlerimi kapatırken yüreğimin sevdası sana sarılıyor ve seninle dalıyorum en tatlı uykulara. İyi geceler.

Sevda kokulu yarim yüreğinde olmak dileğiyle. İyi geceler Aşkım.

En tatlı düşleri görürken bir gün düşlerden öte gerçeğin olmak dileğiyle. İyi Geceler Aşkım, tatlı rüyalar Sevdam.

Seninle göz göze olmak, bir ömür ayrılmamak dileğiyle. Tatlı Rüyalar Düşlerimin Sevdası.

Aşk ile güzel günlere merhaba demen dileğiyle. En tatlı rüyalarda buluşmak üzere İyi Geceler.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

 

Alaattin YILDIRIM Sevgiliye İyi Geceler Sözleri ve Sevgiliye İyi Geceler Mesajları sizinle olmaya devam edecek. Sözlerimizi dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz ancak web site sahipleri konuya link vererek sitelerinde paylaşabilirler.

Bir önceki yazımız olan Etkileyici Aşk Sözleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Güzel Sözler : güzel dini iyi geceler mesajı, en güzel hayırlı gunler mesajı, güzel fotolar, guzel sozle ve resimlerduygusal bayan icin, https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1822 bwb9X7_F5-0RTcihy5-DPj_byChdzmNR6G3nnulkIvLn1-nzxIVcoxgWIcSGo_43KpvKkEjnwo6twxA7ulzrFA b9598a5ae3251523a481352fcb04dd4978d02111&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Etkileyici Aşk Sözleri

Etkileyici Aşk Sözleri

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Bu Sayfada Etkileyici Aşk Sözleri…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!