Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kısa

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kısa

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgiliye Yazılmış En güzel Anlamlı ve Etkileyici Doğum Günü Mesajları 2018 Yılında da Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kısa Başlıklı konumuz ile burada sizlerle olmaya devam edecek.

1 – Seni özlemek, hasret ile sen geleceksin diye gelişini beklemek, geldiğinde mutluluktan havaya uçmak inan öyle güzel bir duygu ki sen bilsen bu güzellikleri emin ol ki kendine aşık olurdun. Hayatımın anlamı, yüreğimin sevdası İyi ki doğdun

Sponsorlu Bağlantılar

2 – Yüzüme vuran ay ışığım Güneşim tenime sinen sümbül kokusu. Özlemiyle ,hasretiyle kendine bağlayanım kara sevdalım seniseviyorum ve mutluyum hayatımda olduğun için. Doğum Günün Kutlu Olsun Yüreğim

3 – Sana sarılmayı,Gözlerinin içinde kendimi görmeyi, teninin kokusunda baharın tüm güzelliklerini bulmayı ve seni inan ki çok seviyorum. Mutlu Yıllar ve İyi ki Doğdun Sevdiğim
4 – Bak seni gördüm ve yine elim ayağım dolaştı bir birine kanım deli akmaya başladı ve tüm bedenimi garip bir heyecan sardı. Çünkü senigördüm ve seni sevdim iyi de yaptım. Nice Mutlu Yıllara Sevdiğim.

5 – Aldım elime kağıdı kalemi ama inanki Seni anlatacak güzellikte söz bulamadım ve tamamlayamadım yarım kaldı şiirlerim çünkü sen hepsinden daha güzeldin ve özeldin. Onun için sadece tek kelime diyorum yarim seni seviyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevdiğim
6 – Hadi bırak herşeyi bak gözlerime ve tut ellerimi dinle beni. Sen benim yüreğim sevdası, aşkım , umudum sen benim vazgeçilmezimsin. Bir ömür boyu birlikte yaşamak ve yaşlanmak dileğiyle Nice Mutlu Yıllara Sevdiğim..

7 – Yarim şimdi sevdalı bak gözlerime aşkım vurdu sözlerime sen benim dilimde aşk yüreğimde büyük bir sevdasın yarim sen benim hayatımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevdiğim.
8 – Sen gülümseyişim, sevdam, hasretim, vazgeçilmezim, yaşama sevincim, umudum , yarınım özlemlerim  seni seviyorum. İyi ki Doğdun Sevdiğim.

2018,2019 Eşe Doğum Günü Sözleri ve Eşe Doğum Günü Mesajları İçinden Yeni,Kısa,Özel Etkileyici Anlamlı Doğum Günün Sözleri ve Mesajlarını sizler için bir araya getirdik. Sizlerde Whatsap,Facebook,Twitter Sevgili Durumlarını burada

------ Sponsorlu Reklamlar -----

9 – Aşk ve sevdamız bir ömür büyüdükçe büyüsün, gözlerinin içi gülsün yüzünde tebessüm dilinde hep sevdamız olsun. Mutlu Yıllar Hayatımın Anlamı.
10 – Aşk senin ismin sevda ise soy ismin ve ben bir ömür senin vazgeçemediğin sevdiğin olayım. Benimle ol ve benim ol. Doğum Günün Kutlu Olsun Yarim..

11 – Hadi gel yanıma ve Sarıl bana, sinsin işte kokun tenime aşkın işlesin yüreğime. Bir ömür benim ol benimle ol ve bir ömür hep benimle kal. Mutlu Yıllar Yüzümün Gülümseyişi..

Sponsorlu Bağlantılar

12 – Gel sevgili yanıma ve bir daha gitme. Yakınımda ol dünümde olduğun gibi yarınımda ol ve bir ömür yanımdan ayrılma sakın ve gitmeyip hep benimle kal. Mutlu ve Huzurlu Yıllar Sevdiğim.

13 – Çok şey öğrettin bana mesela Sevmek ne demekmiş seni gördükten seni tanıdıktan sonra anladım. Yüreğim seni gördükten sonra deli attı, gözlerim sana aşk ile baktı sevdalı baktı. Doğum Günün kutlu yarınların benimle olsun yüreğimin sevdası.
14 – Sana düşlerimi,Gülüşlerimi yüreğimi ve sevdamı hediye ettim. Hadi şimdi Sende bana yüreğini ver ve bir ömür yüreğimde yaşa. Seniçok ama çok seviyorum. Mutlu Yıllar Yüreğimin Yarısı..
2018,2019 Doğum Günü Mesajları Sevgiliye

15 – Hayatımın gerçek sevdası, gözlerimin gördüğü güzellik yüreğimin umudu, dilimden dökülen sevdalı sözüm. Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim..
2018-2019 Döneminin en güzel Whatsapp ve Facebook Sevgiliye Doğum Günü Mesajları ve Sözlerine Sizlerde kendi örnekleriniz ile katkıda bulunur musunuz ?

Bir önceki yazımız olan Duygusal Doğum Günü Sözleri başlıklı makalemizde Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Sözleri ve duygusal güzel sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Duygusal Doğum Günü Sözleri

Duygusal Doğum Günü Sözleri

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Sevgiliye Yazılmış En Duygusal Kısa…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!