Romantik Mesajlar

Romantik Mesajlar

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Sayfamız İçeriğinde Romantik Mesajlar Kısa, Romantik Mesajlar Sevgiliye, Resimli Romantik Mesajlar Anlamlı, 2018 Sevgiliye Romantik Mesajlar Duygusal, Romantik Mesajlar Facebook, Etkileyici Romantik Mesajlar 2018 bulunmaktadır.

Sevgiliye Romantik Sözler

1 – Sanki denizi görüyorum gözlerine baktığımda.. Öylesine saf ve öylesine mavi. Bir yanı aşk, bir yanı huzur… Yüreğimin sevdası, gönlümün aşkı…Seviliyorsun..

Sponsorlu Bağlantılar

2 – Derin denizlerin, en derin mavisi gibi gözlerin. Büyüsünde kaybolmamak ne olası ve o gözlerin sahibine kapılmamak…

3 – İçimden atamadığım düşleriminin prensesisin, düşlerimden çıkıp dünyama teşerrüf faktör tek isteğim.

4 – Şarjı bitmiş sanki kalbimin olmadığın günlerde. Bir dönsen de bahara müjdesini veren çiçekler gibi bitirsen sensizliğime. Yüzüm gülse yarınlarım umut ile dolsa nasıl olur..

5 – Can vermek üzere olan tüm hücrelerim. Merhaba demenle hayatıma yine can buldular. Sen yokken sanki terkedilmiş bozkır gibiydi buralar. Bir geldin dünyama hayatımdaki bütün negatiflikler sanki buhar olup uçtular. Hoşgeldin Gönlümün baharı.

6 – Sana ne kadar aşık olduğumu fark etmiş olsan inan ki beni bir saniye bile olsa sensiz bırakmazsın sevgili..

7 – Parçalı bulutlu bir havanın gelişinle bir anda güneşli bir bahar gününe dönüşüydü aşk.

8 – Gecenin karanlığını bitikip parlayan yıldızların en çok parlayanıdır aşk.

Sponsorlu Bağlantılar

romantik-mesajlar2

 

9 – Fakirliğin fukaralığından can vermek üzereyken, gelişiyle bir anda sevdanın en büyük hazinelerini ele geçirmektir birisini sevmek.

10 – Öyle bir gecenin kuytusunda bulsam ve hiç bırakmasam seni. Sonsuzluğa yol alsak gözlerinde beraber.

11 – Seni ne kadar sevdiğimi bilmiş olsan inan dilinden bir tek sözcük çıkmazdı sitemli olan ve sende severdin beni delice, sende severdin beni yürekten..

------ Sponsorlu Reklamlar -----

12 – Öyle günler oluyor ki daş başları gibi yalnız ve sahipsiz hissediyorum kendimi. Kaybolduğum karanlıklara bir el uzatsan da aydınlığa çıkarsan beni. Ve biz olsak. Semandaki bütün yıldızlar tarafından kıskanılsak.

13 – Babasız bir kelime gibiyim şimdilerde. Hangi tümceye konuk olsam manamım alamıyorum bir türlü. Meğerse ki varlığınmış sözlüğümün temeli.

14 – Bir göçüydü sanki yüreğimin soğuk iklimlerine senin gidişin. Öyle bir dön ki siyahları kaybolmuş, maviye dönsün kalbim.

15 – Hangi gönül aşktan vazgeçince yaşlanmamış ki. Meğerse ki aşkmış yüreğin genç kalmasındaki en güzel terapi.

16 – Aşk onun hayali ile birlikte mutlu olabilmek gelişine dair düşler kurabilmek o gelecek diye gözlerini bile kapatmamaktır. Aşk öyle bir şeydir ki sevdiği için mücadele etmekten korkmaz insan. İşte böyle bir şeydir aşk.

Günaydın Sözleri Sevgiliye

17 – Can vermek üzere olan bedenimdeki tüm hücrelerim. Ben geldim demenle hayatıma yeniden can buldular. Sen yokken yaşantımda sanki ıssız kalmış bozkır gibiydi buralar. Bir geldin dünyama yaşandımdaki tüm negatiflikler sanki buhar olup uçtular. Hoşgeldin Yüreğimin baharı.

18 – Sema da parlamakta olan yıldızların için de en fazla parlayanıdır aşk.

2018-2019  Sevgiliye Romantik Mesajları ile Yeni Facebook Sevgiliye Romantik Mesajlarını 2018 yılında da bizlere ileterek yayınlatabilirsiniz. Sözlerin Telif Hakkı Ali YILDIRIM a aittir. İzinsiz olarak web sitelerinde yayınlanması halinde yasal haklarımız saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime başlıklı makalemizde anlamlı evlilik yıldönümü yazıları, etkileyici evlilik yıldönümü sözleri ve evlilik yıldönümü sözleri eşime hakkında bilgiler verilmektedir.

Güzel Sözler : ev alana güzel mesaj
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Sevgiliye Whatsapp Durumları

Sevgiliye Whatsapp Durumları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar 2018-2019 Döneminin En Güzel, Etkileyici…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!