Resimli Aşk Sözleri

Resimli Aşk Sözleri

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Aşka dair sözleri sizlere sunmaya Resimli Aşk Sözleri ile devam ediyoruz.  Aşk Sözleri Kısa olarak yazılmış paylaşımlarla ve Aşk Sözleri Uzun olarak yazdığımız paylaşımlarla sizinle olacak.

Bir bakış çok şeyi anlatır aslında. Belki bir aşığa döktürür senelerce gözyaşlarını, belki de bir aşığı mutlu eder seneler boyu..

Sponsorlu Bağlantılar

Etkileyici Aşk Sözleri 2016

Sana sevgimin büyüklüğünü anlatmak istesem, yetmez lügatimde bulunan tüm kelimelerim. Alfabem yetim sözcüklerim öksüz kalır. Onun için bana sevgini anlat deme, gel yaşa beni ve gör sevgimi cesaretin varsı.

Seven insanın kalbi durduğunda değil unutulduğu zaman ölür. Onun için unutma beni bir ömür yaşayayım seni.

Yağan her kartesinde sen varsın aşkımızın masumiyeti var sanki. Onun içindir ki dilerim ki Allah”tan kartaneleri kadar masum kalsın sevdalar ve sevdamız.

Kalbimden kalbine giden bir yol var mı diyordun bana. O yol senin güzel gözlerinden ey yar..

Çiçekler içinden beyaz gülleri, gökyüzünün mavisini ve insana umut aşılayan baharı bir de bana aşkı öğreten seni çok ama çok seviyorum bilesin.

Etkileyici Aşk Sözleri 2016

Sponsorlu Bağlantılar

Ben aşka şiirler yazmayı seni sevdikten sonra öğrendim. Ayrılığa üzülmeyi ve sana kavuşabilmek için ümit etmeyi sen öğrettin bana. Ama en iyi öğrettiğin şey ise aşkın nasıl yaşanılacağı oldu sevdiğim.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Ben seni yağan kar tanelerinin masumiyetinde sevdim. Üşümüş yüreğimin ısıtan güneş gibiydin. İsmini duyduğumda çarptı yüreğim ve aşk ile baktı gözlerim. Seni çok ama çok seviyorum.

Sen benim ilk sevgilimsin desem yalan söylemiş olurum ama şunu bil ki sen benim son sevdam, gerçek aşkımsın.

Hadi gel seninle anlaşalım sen kırmızı ol ben beyaz, sen aşk ol ben sevda, sen gelin ol ben damat. Ne dersin benim yüreğimde sonsuza dek aşk olmaya…

Aşkı aşkt tadında yaşadım seni tanıdıktan sonra ve sevdanın isminin sen adresinin sen olduğunu öğrendim. Yüreğimin aşkı deli sevdam. Seni çok ama çok seviyorum…

Seni kaşın gözün tipin güzelliğin için değil yüreğin için seviyorum. Ve ben seni yüreğimde taşıyorum. Ha bir de unutma ki seni çok ama çok seviyorum.

Sana beni unutma demeyeceğim, biliyorum ki seven yürekler ayrıda olsalar unutmazlar bir birini. Onun için ne ben seni unutacağım. Ne de sen seni…

Hani sormuştun ya bana aşk ne diye. Aşk senin gözlerinde kaybolmak, umut ile yarınlara yürümek ve sen gelirsin diye sonsuza dek gelişini beklemektir ey yar…

Etkileyici Aşk Sözleri 2016

2018 Etkileyici Aşk Sözleri konusunda umarım aradığınız sözleri bulmuşsunuzdur.

Sözler Ali ÜNAL Tarafından yazılmıştır ve 5841 sayılı kanun uyarınca site sahipleri tarafından yazının tamamının kopyalanması suç oluşturmaktadır. Site sahipleri paylaşımı kısmi olarak ve siteye aktif link vermek koşulu ile kullanabilirler.

Bir önceki yazımız olan Aldatma Mesajları başlıklı makalemizde damar aldatma mesajları, resimli aldatma mesajları ve sevgiliye aldatma mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Aldatma Mesajları

Aldatma Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Sizlere En Harbi ve Damardan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!