Doğum Günü Sözleri Dedeye ve Teyzeye Kısa Anlamlı

Doğum Günü Sözleri Dedeye ve Teyzeye Kısa Anlamlı

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

2018-2019 Döneminin En güzel anlamlı ve Etkileyici Doğum Günü Sözleri Dedeye ve Dosta, Arkadaşa, Teyzeye Kısa Anlamlı Doğum Günü Mesajları Facebook, Whatsapp Platformlarında sizlere örnek teşkil etmesi için burada.

Doğum Günü Mesajları Dedeye

1 – Asırlık bir çınar gibisin canım dedem. Tarih kokuyorsun ve her zaman yol gösteriyorsun bize. Şansımsın benim çünkü senin gibi iyi bir dedem var. Uzun yıllar bizimle birlikte olman dileğiyle. Nice Yıllara Dedem
2 – Benim kral dedem sen iyi ki varsın. Bugün olduğu gibi Yarınlarda da yanımızda olman dileğiyle. Hep bize doğruyu göstermelisin. Daha uzun yıllarda doğum gününü birlikte kutlamak dileğiyle. Doğum Günün kutlu Olsun Dede.

Sponsorlu Bağlantılar

Dedeye Doğum Günü Sözleri ve Dedeye Doğum Günü Mesajları İçinden Yeni,Kısa,Özel Etkileyici Anlamlı Doğum Günün Sözleri ve Mesajlarını sizler için bir araya getirdik. Sizlerde Whatsap,Facebook,Twitter Sözleri burada bulacaksınız. 3 – Dağ Başları Gibi Azametlisin sen dedem. Bir çınar gibi asırlıksın. Hayatın doğru ve yanlışlarını bilen ve bize öğretensin. Sen bizim canımız dedemizsin. Mutlu Yıllar Canım Dedem.
4 – Çocukluk yıllarında öğrettin bize sevgiyi, babamız gibi gösterdin şefkati ve ilgiyi. İyi ki sen benim dedemsin inan. Canımdan öte cansın inan sen dedem. Mutlu Yıllar Dedelerin en kralı…..

Doğum Günü Sözleri Oğluma
1 – Seninle benim yüzüm de gülümseyişsin mutluluğum sensin benim sevincim can özüm. İyi ki doğdun İyi ki varsın. Tüm Işıltılı Günler her zaman Seninle Olsun. Nice Yıllara Yakışıklı oğlum.

Teyzeye Doğum Günü Sözleri 2018

1 – Dili tatlı şeker, gözleri güzel ışık saçar, yüreği güzel dünya güzeli teyzem. Bana yaşamı öğreten, doğru yolun ne olduğunu gösteren, mutluluk veren güzel sözlü teyzem. Bir ömür mutlu olman dileğiyle. İyi ki doğdun teyzoş.
2 – Bakışlarında ışıltı dilinden dökülen sözlerde umut, dilinde tatlılık vücududa sağlık yüreğinde ise umut hiç ama hiç eksik olmasın. Yarınların huzur ve mutluluk içinde geçsin. Doğum Günün Kutlu Olsun Teyze.
3 – En güzel düşlerinin gerçek, yüreğinin umut, huzur ve mutluluk ile dolması dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun Teyzem

4 – Aydınlık baksın teyzem senin gözlerin umut ile konuşsun o şeker dilin. Doğum Günün Kutlu Olsun tatlı Teyzem Senin. Günlerin mutluluk ve neşe dolsun.

Teyzeye Doğum Günü Sözleri

Dosta Doğum Günü Sözleri 2018

1 – Güvendiğim, yanında Huzur bulduğumsun. Arkadaşım, kardeşim, dostum ve sen benim sırdaşımsın. İyi sen benim hayatımdasın. Mutlu Yıllar Benim Can Arkadaşım.
2 – An Geldi tartıştık An Geldi  gülüştük. Hep beraberdi ve senle iyi arkadaştık. Güvendiğim, sırtımı dayadığım sırdaşım sen dostumsun. Hep yanımda olsun istediğim arkadaşımsın. Mutlu Yıllar Dostum.
3 – Hayat insana kolay kolay güveneceği iyi ki var iyi ki yanımda diyeceği insanları çok fazla yollamıyor. Hayatımda olduğun, beni yalnız bırakmadığın, arkadaşım, dostum sırdaşım olduğun için ne kadar teşekkür etsem az gelir .Doğum Günün Kutlu Olsun Arkadaşım.
4 – İyi zamanlarda değil kötü ve zor zamanlarında da yanında olacak arkadaşları olmalı insanın. Tıpkı senin gibi. Arkadaşlık ve dostluğun ile beni yalnız bırakmadığın için ne kadar teşekkür etsem az gelir.
Nice Mutlu Yıllara Dostum.
5 – Gözlerinin ışıltısı ve yüreğinde umut hiç ama hiç eksik olmasın. Dostluğun ile ve arkadaşlığın ile bana hayatta tek başıma olmadığımı hatırlattın. İyi ki varsın İyi ki doğdun dostum.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Doğum Günü Sözleri Anlamlı 2018

1 – Gözlerin gülümsesin ve sevda olsun gönlünde. Güzel sözler eksik olmasın şeker dilinde.Doğum Günün Tadında Yaşa Bir Hayat boyu. Mutlu Yıllar Canım.
2 – Mutlu Ol, Umutlu ve neşe dolsun ömrüne. Huzur egemen olsun senin gönlüne. Bir ömür boyunca güzel baksın o güzel gözün hep güzel söz söylesin o tatlı dilin.
Doğum Günün Kutlu Olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Amcaya Doğum Günü Mesajları
3 – Artık umutlu bak yarınlara ve eksilmesin umudun. Yarınların huzurlu ve sağlıklı olsun. Doğum Günün Kutlu ve Mutlu Olsun
4 – Sen benim hayatıma mana kadansın, özlediğim, sevdiğim, umutla beklediğim, gülümseyişimsin. Canımsın, canıma can katanımsın. Seni seviyorum tatlım. İyi ki varsın sen iyi ki doğdun.
5 – Gündüzüme ışık veren güneş gibiydin. Mutluluktun,Umuttun,Aşktın, Hayalimdin inan ki canım. İyi ki doğdun sen İyi ki varsın yarınlar hep beraber ve doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Sözleri Kısa 2018

1 – Yüreğin huzur dolsun ve mutlu ol sen. Doğum Günün Tadında Yaşa Bir Hayat Boyu. Mutlu Yıllar Tatlım.
2 – Umut ile yaşa ve hep sevinçli ol. Günlerin güzel geçsin ve gülsün o güzel yüzün. Nice Yıllara Tatlım.
3 – Benimle, hayalim ol ol benim ol  ve sen hep yakında ol. Bugünde ol yarında ol sonsuzum ol. Doğum Günün Tatlı Olsun Tatlım.
4 – Anlamısın yaşantımın, hayalimsin sen, sevdiğim, özlediğim, beklediğim herşeyimsin sen. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım.
5 – Gecemi sonlandıran gibiydin. Mutluluğumdun umudumdun inan ki tatlım. İki ki doğdun sen İyi ki varsın yarınların bugünden de güzel olsun. Doğum Günü kutlu olsun.

Özel Doğum Günü Sözleri 2018

1 – Yaşantının güzelliklerle dolu ve mutluluk içinde geçsin. Güzel günlere at adımlarını ve gülsün o yüzün.  Doğum Günün Kutlu Yüreğin Umutlu Olsun Nice Mutlu Yıllara.
2 – Benim için sen demek hayat demek, yarın demek, Mutluluk demek. Bir ömür gülmem için inan ki bana sen gerek. Hadi gel beraber yaşlanalım. Yan yana hep birlikte mutlu olalım. Nice Mutlu ve Güzel Yıllara
3 – Anla artık bu yürek seni çok seviyor. Bir ömür bu yürek seni yanında istiyor. Beraber yaşlanmaya bekleniyorsun. İyi ki doğdun ey yar sen çok ama çok seviliyorsun.

4 – Güneş aydınlatsın yarim yolunu.Mutlu Ol Umutlu Ol Ve Hep benle ol. İyi ki doğdun sen iyi ki varsın. Yarınların bugünden de güzel olsun. Mutlu Yıllara.
5 – Kabul ediyorum, Yaşantım seninle Anlamını Buldu, Tüm Güzellikleri sende tatlım. Hayatımın merkezi yüreğimin sevdası olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem yine az gelir.
Doğum Günün Kutlu Olsun Tatlım.

Bir önceki yazımız olan Anlamlı Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizde Doğum Günü Mesajları ve Doğum Günü Sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Bu Sayfa İçeriğinde Anlamlı Doğum…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!