Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sayfamız da  Babaya Doğum Günü Sözleri Kısa, Babaya Doğum Günü Sözleri Uzun, 2018 Ölen Babaya Doğum Günü Sözleri, Resimli Babalara Doğum Günü Sözlerini bulacaksınız.

 • Sınırı olmayan bir sevgi ile beni seven, benim yanında olan babam sana yakışan hayırlı bir evlat olmak için çalışıyor ve yaşıyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun Babaların En Yakışıklısı.
 • Sabır, sevgi ve şefkatinle üzerimize eğildin. Bilgini ve ilgini eksik etmedin. Yanlışlardan korudun doğru yolda ilerlememiz için çalabadın. Seni çok seviyorum canım babam. Doğum Günün Kutlu Yarınların Huzurlu Olsun.
 • Bazı şeyler vardır ki onu anlatmak için yeterli olmaz kelimeler. Baba dersin ve anlamına bakarsın, sevgi vardır içinde, şefkat vardır, fedakarlık vardır ve doğru yolda atılmış adımlar vardır. Doğum Günün Kutlu Olsun Nice Yıllara Dünyanın En Tatlı Babası.
 • Dilimden düşmeyen beynime kazınmış olan güzel ismin sahibi. Sana seslendiğim an acım diniyor ve yüzüm gülüyor. Mutlu Oluyorum çünkü seni çok seviyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun Babam.

 

Sponsorlu Bağlantılar

 • Birisi bana sevgi, güzellik, huzur, bilgi ve Fedakarlığın tarifini sorsa hepsine arama tek tek cevap derdim ve tüm yanıtların olduğu adresi yani seni gösterirdim. Yüzünün hep gülmesi ve bir ömür başımızda olman dileğiyle. Nice Mutlu Yıllara Babam.
 • Evimize doğan güneş yüreğimizi ısıtan sevgi, canım babam. Sen Hayatımızın bir gününde değil her anındasın. Doğum Günün Kutlu Olsun ve sağlıklı, huzurlu bir ömür yaşa babacığım. Nice Mutlu Yıllara.
 • Senin kollarından daha güvende olduğum yer bulamadım baba. Bir ömür şefkatli kollarında yüreğinin sıcaklığında ısınmak dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun Babaların en Kralı.

2017 Babaya Doğum Günü Sözleri ve Babaya Doğum Günü Mesajları İçinden Yeni,Kısa,Özel Etkileyici Anlamlı Doğum Günün Sözleri ve Mesajlarını sizler için bir araya getirdik. Sizlerde Whatsap,Facebook,Twitter Sözlerini burada bulacaksınız.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

 • Çiçeklerden güzel kokar babamın teni, çok temiz ve iyidir onun yüreği. Dünyanın iyisidir benim can babam. Mutlu ve huzurlu olsun hep babam.
 • Nice Mutlu Yıllara Babaların en iyisi.
 • Hayatın bana verdiği en büyük hediye, zor günlerde yanımda olanım baba… Seni çok seviyorum ve bir ömür yüzün gülsün istiyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

 • Babaların en tatlısına! Varlığın ile hep yanımızda oldun ve yüreğimizi ısıttın mutluluk ve güven nedir dediğimizde babamdır dedik hep. İyi ki varsın ve iyi ki babamızsın. Nice Mutlu Yıllara Babacığım.
 • Babacığım; sen o kadar özelsin ve o kadar önemlisin ki ne desem ne söylesem seni anlatamaz lügatimde bulunan sözcükler. Elimden gelen tek şey bir ömür sağlıklı ve huzurlu ol babam demektir. Doğum Günün Kutlu Olsun babaların en delikanlısı.

2017 Babaya Doğum Günü Sözleri ve Babaya Doğum Günü Mesajları İçinden Yeni,Kısa,Özel Etkileyici Anlamlı Doğum Günün Sözleri ve Mesajlarını sizler için bir araya getirdik. Sizlerde Whatsap,Facebook,Twitter Sözlerini burada bulacaksınız.

 • Hiç bir şeye benzemiyor sevgin. Ne sözler anlatıyor, ne şiirler anlatıyor sana olan sevgimi. Doğum günün kutlu olsun babacığım iyi ki benimlesin.
 • Benim dünya tatlısı babam, şekerden tatlı dilinle umutlu bakan gözlerinde ve yüreğimizi ısıtan sevginle yanımızda olduğun için sana teşekkür ediyoruz.Nice Mutlu Yıllara Babacığım.
 • Babaların en şekeri, Yüce Rabbim Seni Başımızdan eksik etmez inşallah ve uzun yıllar doğum gününü birlikte kutlarız. Nice Mutlu Yıllara Babam.

Facebook Etkileyici ve Yeni babaya doğum günü sözleri ve mesajlarına sizlerde katkıda bulunmak isterseniz burada paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Anneye Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Güzel Sözler : https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1828 7iFz5Z7vIswe7-_IWrGZ6lhYirokKTjzhoketZJuIcBUWjsx7CWe2R6NW3obQe_X3KbhJRfVKWCi-AiGP7ojrw 724932db7804c22f350d752152f6bfb6f2ad8c85&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic, https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1828 eaCLVt5OVWaI2XFzzfYTCu0i3L1reQv_vB2hhujVKuLdDtvPp-Fn6nfz53FCSZ96acHTnFX4plmV3qpBBXSdog e0734583c62599415869bb248b65a766be6a3fe3&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic, https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1831 p7CVRKA6-NFmnJbY55vUyaLoeFnY0ZR2u7DZKALhLvueQ-mjkp35jLP2RF-x7ah0bkIXAdgrArzQL5L2Hp-dKg 80091e2b8ddd867b93102d4adab276ad7e32e784&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Bu Sayfa İçeriğinde Anlamlı Doğum…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!