Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Sayfa İçeriğinde Anlamlı Doğum Günü Mesajları, Etkileyici Anlamlı Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Mesajları Yeni, 2018 Anlamlı Doğum Günü Mesajları Kısa, Doğum Günü Mesajları Facebook, ve Doğum Günü Mesajları Yer Almaktadır.

Anlamlı Doğum Günü Sözleri

1 – Yıldızlara uzanan yol kadar uzun olsun ömrün ve güneşin ışığı kadar aydınlık olsun hayatın, hakkında hayırlı olan her şey gerçekleşsin ve güzel günleri gör.
Doğum Günün kutlu olsun Canım Arkadaşım.
2 – Yağmur damlaları gibi saf beyazıyla büyüleyen kar taneleri gibi berrak ve güneşin ısıtıcı etkisi kadar sıcak bir hayat yaşaman dileğiyle.
Nice mutlu yıllara. İyi ki doğdun sen dostum.
3 – Bugün dünyaya geldiğin için kendini çok özel ve farklı görmeyesin. Çünkü sen sadece bugün değil her gün özelsin ve önemlisin. Hayatımda olduğun için sana binlerce kez teşekkür ediyorum.
Doğum Günün Kutlu Olsun Canım.

Sponsorlu Bağlantılar

Anlamlı Doğum Günü Mesajları
4 – Hadi şimdi kapat gözlerini ve koy elini o temiz kalbinin üzerine sana yüreğimin tüm masum duygularını gönderiyorum. Ve hisset teninden öpüşümü.
Yeni Yaşın Kutlu Olsun Yüreğimin Sevdası.
5 – Ve tam bir yıllık yeni bir masal daha başlıyor. Bir öncekinden daha güzel ve senin için herşeyiyle daha özel bir yıl geçirmen dileğiyle.Doğum Günün Kutlu Olsun Canım.
6 – Bu gece gökyüzüne bakıp düşler kurmayı unutma. Bir yıldız olacağım ve sana yağacağım.. Seni seviyorum ve sevmeye hepte devam edeceğim.
Doğum Günün Kutlu Olsun Kartanem.
7 – Seni sevmek, seni düşlemek gözlerinde aşkı sevdayı görmek öyle güzel bir duygu ki inan sen bile sevdalanırsın sana. Seni çok ama çok seviyorum cantanem.
Doğum Günün kutlu Olsun Yarim.

8 – Doğan güneşin umuduyla güne başladığın ve güneşin batışında o gün yaşadıklarına şükredebildiğin güzel günlere yürümen dileğiyle.
Doğum Günün kutlu yarınlarını umutlarla dolu olsun canım.

Anlamlı Doğum Günü Mesajları sevgiliye

9 – En tatlı düşlere daldığında gözlerim gelsin gözlerinin önüne ve aşk dolu, sevda dolu bakışlarınla mutlu et beni. Seni çok sevdiğimi hiç bir zaman çıkarma aklından ve yüreğin hep atsın yüreğimde.
Mutlu Yıllar Yüreğimin Diğer Yarısı

------ Sponsorlu Reklamlar -----

10 – Hayatın bana verdiği en güzel hediyesin. Yüzümde gülümseyişim yüreğimde mutluluk bir ömür sevdamsın benim. Benimle olduğun için teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun yüreğimin sevdası.
11 – Seni yaşamak, seninle yaşamak ve yaşlanmak istiyorum. Hep benimle ve benim olmanı yanımdan ayrılmamanı istiyorum. Ve diyorum ki sevdam seni çok seviyorum. Doğdun doğdum seninle mutlu oldum.  Nice Mutlu yıllara
12 – Seni sevmek mutlulukların en güzeli olsa gerek seni seviyorum seninle yaşlanmayı seviyorum. Nice mutlu yıllara.

13 – Hiç bir güzel söz anlatamaz senin tatlılığını ve yüreğinin temizliğini. Ablam olduğun için çok ama çok şanslıyım. Doğum Günün Kutlu yüreğin umutlu olsun ablam.

14 – Mesajları Seni ablam olduğundan çok yüreğimdeki masumiyet ve o iyi niyetli oluşundan dolayı bir fazla seviyorum. İyi ki doğdun abla.

Sponsorlu Bağlantılar

15 -Gözlerin hep ışıltılı baksın yüreğimde umut eksik olmasın ve yeni yaşında güzellikler seninle olsun hep. Nice Yıllara Abla

16 – Hadi artık gül, gülümse ve umutlu ol yarınlar inan senindir dostum. Güzel günlere adım atıyorsun ve bugün yeniden umuda merhaba diyorsun inan. Doğum Günün Kutlu olsun arkadaşım.

17 – İnsan vardır hiç akıla gelmez insan var hiç akıldan çıkmaz ve he hep aranır. Arkadaşlık ve dostuğun için teşekkür ederim. Nice mutlu yıllara
DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI
18 – Pastaya eklenen her mum sana yeni umutlar ve güzel yarınların kapısını aralasın. İyi ki doğdun arkadaşım.

19 – Hayat insana bazen eşsiz güzellikleri sunar ve o güzellikleri sana yoldaş yapar. Yüreğime eş gönlüme sevda oldun. Yar sen iyi ki doğdun. Mutlu Yıllar eşim

20 – Gönül eşim ruh ikizim, hayalim düşüm yarınım sensin.Hep benimsin hep benimlesin yar sen iyi ki benim eşimsin. Mutlu yıllar yüreğimin sevdası

21 Yıllar geçtikte daha çok seviliyorsun bir ömür bu yürekte isteniyorsun. Yanımda yüreğimde olduğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun yarim.

21 – Yeni bir yaşa merhaba derken yeni umutlara sağlıklı günlere adım atman dileğiyle. Nice mutlu yıllara Kardeşim
23 – Bedeninde Sağlık Olsun (Kardeşe Doğum Günü Mesajları ve Sözleri )
Gözlerinden ışıltı kalbinde sevda yüreğinde umut ve bedeninde sağlık eksik olmasın. Doğun günün kutlu olsun Kardeşim
24 – Ve sen mutlu ol mutlu yaşa bir ömür hep bu doğum günündeki gibi gülsün yüzün. İyi ki doğdun kardeşim.

Facebook ve Whatsapp En Güzel Etkileyici Anlamlı Doğum Günü Mesajlarını sizlere sunduk. Sizlerde kendi güzel ve yeni doğum günü mesajlarınızı bizimle paylaşır mısınız..

Bir önceki yazımız olan Babaya Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizde Babaya doğum günü mesajları, babaya doğum günü sözleri ve doğum günü sözleri facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Bu sayfamız da  Babaya Doğum…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!