Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatımıza anlam katan günlerin başında gelir doğum günlerimiz. Eşimizin, Annemizin, Babamızın, Sevgilimizin, Amcamızın, Yeğenimizin, Yengemizin Doğum Gününü Kutlamak İçin En Güzel doğum Günü Sözleri ve Mesajlarını ararız. Sizlere bu konu içerisinde hepsine yollayabileceğiniz etkileyici sözlerden birer ikişer tane paylaştık umarım hoşunuza giden sözleri sunabilmişizdir.

Etkileyici Doğum Günü Mesajları

Sağlık senden hiç ayrılmasın yolların hep aydın olsun, güzellikler senin olsun. Dostum doğum günün kutlu olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Şiirlerde sözlerdesin, sen benim yüreğimdesin. Bil ki sen hep en çok sevilensin, hayatıma neşe katan sevdam da sensin. Mutlu yıllara iyi ki doğdun yüreğimin yari.

Hani bazen gece gibi karanlıkların esaretinde kalırım ya, işte o an sen çıkıp gelir de son verirsin ya karanlıklarıma iyi de yaparsın. Seviliyorsun teyze bunu çıkarma aklından. Sana Teyzeye Güzel Doğum Günü Mesajları yollamak istedim. Ama hiç bir söz yürekten bir seni seviyorum teyzemden öte olamaz dedim. Doğum Günün Kutlu olsun canım teyzem.

Ve sen bana aşkı öğreten kadın. İyi ki bu hayatın içinde iyi ki benim yüreğimdesin. Doğum Günün Kutlu olsun Aşkım. 

Bu yeni yaşın da sağlığın ve mutluluğun en güzeline imza atman dileklerimle doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Bana mutluluğu öğreten sevdanın anlamı ne söyleyen yarim. Seni çok ama çok seviyorum ve bir ömür benimle ol diyorum. Doğum Günün kutlu her günün umutlu olsun. Mutlu yıllara sevdiğim. 

Temizlik desem adresisin mutluluk desem o sensin.İnsan desem ta kendisisin .İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Zor anlar yaşarken tanıdım seni ve unutmayacağım iyiliklerini doğum günün kutlu olsun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları yolla Dediler Ancak şunları yazabildim sana. İster birkaç eksik olsun istersen birkaç fazla. Ben artık saymayı bıraktım pastandaki mumları. Çünkü eklenmiş olan her mum seni biraz daha gençleştiriyor ablam. Doğum Günün kutlu olsun Abla..

Nasılsın diye sormak istemiyorum böyle güzel bir günde böyle güzel bir insanın kötü olma gibi bir şansı olamaz ki. Doğum günün kutlu olsun abla.

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Babam gibi yanımda oldun her zaman, beni hiç yalnız ve sahipsiz bırakmadın. İyi bir amca nasıl olur derseler inan seni gösteririm. Amcaların en tatlısı nice güzel yıllara. Doğum Günün Kutlu Olsun Amca

Teyzeye Anlamlı Doğum Günü Sözleri istiyordum ve aklıma geldi şunlar. Kısa ve net sen benim canımsın.Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun teyzem.

Bu hayatın bana en güzel sürprizisin seni çok seviyorum eşim doğum günün kutlu olsun.

Sen benim güne merhaba diyen güneşimsin seni seviyorum canım eşim doğum günün kutlu olsun.

Doğal desem doğalsın insan desem insansın can desem cansın.İyi ki varsın . Doğum günün kutlu olsun.

Ve sen çıktın karşıma aşkı tanıdım, ve sen çıktın karşıma mutlu oldum. Seni sevdim senli zamanları sevdim iy ide yaptım. Doğum günün kutlu olsun yürek yaram..

Sağlık,huzur,neşe ve mutluluk yakanı bırakmasın ağabey.Seni seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Kardan beyaz güneşten sıcaksın.Doğum günün kutlu olsun ablacım iyi ki varsın.

Varlığın ailemiz için bereketli bir mutluluktur.Sana olan saygı ve sevgimiz sonsuzdur. İyi ki varsın doğum günü kutlu olsun.

Bu günün ve bundan sonraki her günün sevinç ve sağlıkla geçirmen dileğiyle Doğum günün kutlu olsun.

Aklıma sen gelince kendimi bir anada papatya tarlasında hissediyorum. seni çok seviyorum iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

Güç alma kaynağımsın sen benim.Can ne ki candan öte bir olansın. Seni çok seviyorum babam doğum günün kutlu olsun.

Hissettiğim her güzel duygunun içinde olansın seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Hadi gel hep birlikte, hiç bırakma benim ve yanımdan hiç ayrılma seni çok fakat çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun…

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

İnsanlar vardır vazgeçilmezler listesinde zirveden inmezler. Sende benim vazgeçilmezim yüreğimin tek aşkısın seni çok ama çok sevdiğimi hiç bir zaman unutma olur mu ? Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkların En güzeli.

Sizlerde yüreğinizden yüreğimize hitap edecek güzel doğum günü sözleri ve mesajlarınız var ise bizimle paylaşır mısınız ?

Bir önceki yazımız olan Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime başlıklı makalemizde anlamlı evlilik yıldönümü yazıları, etkileyici evlilik yıldönümü sözleri ve evlilik yıldönümü sözleri eşime hakkında bilgiler verilmektedir.

Güzel Sözler : anlamlı doğum günü mesajları
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar 2018-2019 Döneminin En Duygusal, Anlamlı,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!