Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Bir insan için ablası ne kadar önemlidir söylemeye gerek var mı bilmem. Sizlere En Güzel Sözleri sunmaya Ablaya Doğum Günü Mesajlarını sunarak devam etmek istiyoruz. İster Kısa isterse uzun olsun Etkileyici, Anlamlı Ablaya Güzel Sözlerimizi burada bulmaya devam edeceksiniz.

1 – Gülmek senin hayatında vazgeçilmeyen bir tutku olsun ve eğer ki bir gün gözlerinden yaş dökersen o da mutluluk ve sevinç içim dökülmüş olsun. Yaşadığın her an bir öncekinden daha güzel doğum günün kutlu olsun. Nice Yıllara Ablacığım.

Sponsorlu Bağlantılar

2 – Yılların seni ihtiyarlaştırmayıp gençleştirdiği, sağlığın, sıhhatin bedeninin ayrılmayan bir parçası olduğu günleri görmen dileğiyle.Doğum Günün Kutlu Olsun ve Güzelyarınlara Merhaba De Canım Ablam.

3 – Merhaba diyerek girmiş olduğun yeni yaşında hayattan hakkında hayırlı olan tüm beklentilerin ve güzelliklerin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu ve huzurlu yıllara ablacığım.

4 – Hayata geldiğin gün merhaba dedin bulutları yırtarak güneş gibi parlayarak bu dünyaya. Ve sonrasında ise hep mutluluk verdin çevrene. Doğum Günün Kutlu Olsun  dünya güzeli ablam. 

5 – Yaşamış olacağın günler, yaşamış olduğun günlerden çok daha iyi ve mutluluklarla dolu geçsin. Nice mutlu yıllara dünyanın en şeker ablası.

6 – Bugün dünyaya merhaba dedin diye kendini çok özel ve farklı biri olarak düşünme. Çünkü sen benim için sadece bugün, bu an değil her gün özelsin ve farklısın bunu çıkarma aklından. İyi ki varsın dünya tatlısı ablam. 

7 – Dünyanın en temiz yürekli ve iyi ablası iyi ki doğdun. Yüzünden gülümseme, gözlerinden umut, yüreğinden sevda, bedeninden ise huzur asla ama asla eksik olmasın. Nice Mutlu Yıllara Ablacığım.

8 – Bir kısa mesaja sığdıramadım sana olan sevgimi ve duygularımı ama yine de bil istedim. Seni çok seviyorum canım ablam. DoğumGünün Kutlu Olsun ablacığım.  

Sponsorlu Bağlantılar

9 – Herkesin ablası kendine güzeldir ve farklıdır ama cidden benim tatlı ablacığım kimselere benzemez, çünkü onun sevgi dolu bir kalbi ve güler yüzü vardır mutluluk saçan. Seni çok seviyorum canım ablam. Doğum Günün Kutlu Olsun.

10 – Diliyorum ki adım atacağım yeni yaşında hayatın en güzel mutluluklarını yaşarsın ve başarı yolunda yürüyerek değil koşarak ilerlersin. 
Doğum Günün Kutlu Olsun Abla. 

11 – Bizim kardeş olmamız kan bağından değildir abla.Yüreğimizin bir olmasındandır. Zaten abla ve kardeş dediğin iyi ve kötü günde yanında yüreğinde hissettiğin değilmidir. Nice Mutlu Yıllara Ablaların En Tatlısı.

12 – Bırak saymayı ha bir eksik olmuş ha da bir fazla. Saymayı bırak ve üfle mumları ve merhaba de yeni yaşına. Mutluluklar Ablaların en şekeri. 

Ablaya Doğum Günü Mesajları

13 – Sana sevgimi nasıl anlatsam diye düşündüm abla. Kelimelere dökmek istedim sevgimi ama yetmedi kelimeler ve bende sadece bir kısa mesajda anlatayım dedim seni ne kadar çok sevdiğimi. Doğum Günün Kutlu Olsun Ablaların En Şekeri.

14 – Canımdan çok severim seni, benim ablam melek gibi yürekli. Umut verir onun güzel sözleri, mutlu yıllar benim canım ablama.. Doğum Günün Kutlu Olsun Ablacağım. 

------ Sponsorlu Reklamlar -----

15 – Güvenirim sana kendimden fazla, umut verir güven verirsin ablam. Yanımda bir ömür boyu ol sen, bana her zaman gereklisin can ablam. Doğum Günün Kutlu Yarının Umutlu Olsun Ablam.

16 – Huzur verir senin güzel sözlerin, mutluluk için bana sen gereklisin. Dün benimleydin sen canım ablam, yarında yanımda olmalısın sen. Doğum Günün Kutlu Yüreğin Huzur Dolu Olsun Ablacağım. 
Ablaya Doğum Günü Mesajları
17 – Ne demişti şair. Hayat yaşamasını bilene abla kıymetini bilene gereklidir. Bende diyorum ki İyi ki ablamsın benim iyi ki varsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Ablaların En Güzeli

18 – Yarınlarda gözlerinin ışıltılı bakması, güzel günlere adım atman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun Can Ablam..

19 – Attığım adımlarda yanımdaydın sen, hep yakınımda benimleydin sen. Yanlışı doğruyu sen gösterdin ablam. İyi varsın sen güzel ablam. Nice Mutlu Yıllara Ablacığım.

20- Tatlıdır inan ki benim güzel ablamın dili, Umut verir ondaki dünyanın güzel gözleri doğruyu anlatır ki hep onun sözleri.İyi ki doğdun sen güzel ablam.  Doğum Günün Kutlu Osun Dünya Tatlısı Ablam

21 – Sen güzellikleri gösterdin bana hayatın yanlışlarından korudun beni senin gibi bir abla herkeste olmalı.İyi ki doğdun sen benim ablam.

22 – Hayatın yanlışlarını gösterdin, kötülükten koruyup iyilik yapmamı söyledin. Şansımsın çünkü benim ablamsın.. Nice Mutlu Yıllara Ablam

23 – Hadi artık gül ablam güzel günler yakındır. Mutlu Olacağın zamanlar geliyor inan. Yarınlar sana umut verecek güzel günler yakında inşallah gelecek. İyi ki varsın sen iyi ki doğdun. İyi ki sen benim ablam oldun. Mutlu Yıllar abla

24 – Bir önce yine bugün yanına geldik o günde büyümüştün bir yaş bugünde büyüyorsun. Ama gün geçtikte sen sevda olarak yüreğimizde büyüyorsun. Doğum Günü Kutlu olsun ablam. 

25 – Mutluluk yanından ayrılmasın ve hep gülümse hayata. Neşeli ve sağlıklı yıllar geçirmen dileğiyle nice mutlu yıllara abla.

26 – Hayata hep umut ve neşe dolu bir şekilde bakman dileğiyle. Bedeninden sağlık, yüzünden gülümseyiş yüreğinden umudun eksik olmadığı yıllar geçirmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. 

27 – Şimdi sana gül desem olmaz çünkü gülmek sana çok yakışıyor.Olur ya gülersin değer birinin nazarı yada birileri çatlar kıskançlıktan. Ama sen yinede gül ve hep doğum günü sıcaklığında geçsin yılların. Doğum günün kutlu olsun abla

28 – Fedakarlığı, sahip çıkmayı sevdiklerinin yanında olmayı sende öğrendim. Mutlu Yıllar Abla İyi ki doğdun. 

29 – Ablaların en şekeri, ablaların en tatlısı mutlu olman dileğiyle. Nice Mutlu Yıllara.

30 – Sana söyleyeceğim hiç bir söz yüreğindeki güzellikleri anlatamaz. Doğum Günün Kutlu Olsun Ablam
31 – Hayatta güvenebileceğim yegane insan, sırdaşım ablam İyi ki doğdun İyi ki varsın..

32 – Ağladığımda göz yaşımı silenim, derdimi mutluluğumu bilenim. Mutlu ve Güzel Yıllara Ablam. 

Sizlerde 2018-2019 Döneminde de Whatsapp,Facebook Anlamlı,Güzel Etkileyici Doğum Günü Sözlerinizi bizimle paylaşmaya ne dersiniz. 

Bir önceki yazımız olan Anneye Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Güzel Sözler : ablaya doğum günü mesajı 2018, ablaya doğum günü mesajları anlamlı, ablaya en güzel doğum günü mesajı
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar ----- ------ Sponsorlu Reklamlar ----- Sponsorlu Bağlantılar Bu Sayfa İçeriğinde Anlamlı Doğum…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!