Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

------ Sponsorlu Reklamlar -----

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Bir İnsanın aile bireylerine olan sevgisinin ölçüsü var mıdır bilmem. Anne, Babaya olan sevgi kadar kardeşe, ablaya, abiye de yüreğinden geçen güzel sözleri söylemek ister insan. Sevdikleri insanları her zaman hatırlarlar ama özel günler vardır ki insanlar o günlerde onlar için en anlamlı mesajları bir araya getirip onlara kendilerini en iyi şekilde ifade etmek isterler. Bu günlerden biri de doğum günleridir. Aileden birinin doğum günü geldiği zaman en etkileyici doğum günü mesajları yollayarak onun yüzünde gülümseme olmasını ister. Bu yüzdendir ki sizlere 2018 yılının en güzel Ablaya Doğum Günü Mesajları Örneklerini sunmak için bu sayfayı hazırladık. Sizlerde Facebook ve Whatsapp Doğum Günü Mesajlarında Örnek olabilecek sözlerimize bakarak kendinizde güzel sözler yazabilirsiniz.

Ablaya Doğum Günü Sözleri

1 – Bir insanın ablası varsa aslında bu nimettir onun açısından. Ablaların en güzeli, ablaların en tatlısı, sen benim şansımsın ve mutluluğumsun. Hayatımda olduğun için teşekkürler abla. İyi ki doğdun.

Sponsorlu Bağlantılar

2 – Sen hep gül ve gülümse. Mutluluk eksik olmasın yaşantında. Kaç yaşında olursan ol sen o çocukluk günlerindeki neşeli ablam ol. İyi ki doğdun ablaların en tatlısı, ablaların en şirini.

3 – Dünya üzerindeki ablaların en şekeri, en tatlısı ve en güzeli. İyi ki doğdun sen ve iyi ki benim ablam oldun. Doğum günün kutlu yarınların umutlu olsun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

4 – Kardeşlik sadece kan bağı ile olmaz can bağı ile olur. Sen benim canımdan yakın canımsın. İyi ki benim hayatımdasın ve iyi ki ablamsın. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun abla.

5 – İster birkaç eksik olsun istersen birkaç fazla. Ben saymayı bıraktım pastandaki mumları. Çünkü eklediğin her mum seni biraz daha gençleştiriyor ablam. Doğum Günün kutlu olsun.

6 – Sevgili anlat için yetmez kelimeler inan utanır  sende ki güzelliği anlatmaya sözcükler. Sen ablaların en güzelisin ve inan ki benim için çok özelsin. Doğum Günün kutlu olsun ablam.

7 – Gün geldi kavga ettik bir birimizle küstük gün geldi hiç ayrılmadık. Birlikte büyüdük. Ve hep bir şans olarak gördüm seni abla. Bana doğruları gösteren ablamdın sen.
Nice mutlu yıllara.

Sponsorlu Bağlantılar

8 – Hani evimizin balkonunda başımı dizlerine koyardım sen bana hikayeler anlatırdın ya . İyi de yapmışsın abla. Seni çok seviyorum bilesin. Doğum günün kutlu olsun.

9 – Bir abla ve kardeşleri arasında öyle bir manevi bağdır ki kopması mümkün değildir. İşte bende sana böyle bağlıyım abla. Seni çok ama çok seviyorum ablaların en tatlısı. Nice mutlu yılları.

10 – Çocuktuk, şımarıktık, annem kızardı bize sen tüm suçu üzerine alır ben yaptım der korurdun bizi. İşte o gün bugündür seni bir başka seviyorum ablam. Nice mutlu yıllara.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

11 – Yüreğinde ki o büyük sevgiyle, iraden ve insanlığın ile yanımızda bir dağ gibi durdun hep. Yanlışlardan uzak olmamız için hep doğru yolu gösterdin. Seni çok seviyorum Ben abla. Doğum Günün Kutlu Olsun.

12 – Öyle güzel bir yürek taşıyorsun ki bedeninde anlatmaz dilimizdeki hiçbir kelime. O yüzden ben sadece sana mutlu yıllar dilemek istiyorum abla.

13 – Nasılsın diye sormak istemiyorum böyle güzel bir günde böyle güzel bir insanın kötü olma gibi bir şansı olamaz ki. Doğum günün kutlu olsun abla.

14 – Telefonuna ardı ardına binlerce mesaj atsam da en güzel sözleri ardı ardına sıralasam da anlatamaz yüreğindeki güzellikleri. Seni çok seviyorum ben abla, nice mutlu yıllara.

15 – Kısa bir mesaj ile anlatmak isterdim sana olan sevgimi. Ama sevgin mesajların içinde sığmayacak kadar çok değerli. Doğum Günün Kutlu olsun abla.

16 – Canı gönülden diliyorum ki bir ömür boyu mutlu olasın ve yüzün hep gülsün, sen hep gülümse güzel günlere. Nice mutlu yıllara.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

17 – Sağlık, huzur ve mutluluk yanında hiçbir zaman ayrılmasın. Sen hep güzel günleri yaşa en mutlu halinde. Doğum Günün kutlu olsun.

18 – İnsanların hayatında bazı dönüm noktaları vardır ki o dönüm noktaları köklü değişikliklerin altına imza atar. Bugün ben güzel bir yaşantıya sahipsem eğer bunun temel nedeni sensin ve bana öğrettiklerindir. Seni seviyorum ablaların en tatlısı. Doğum Günün Kutlu Olsun.

19 – Bu ülkenin en doğal güzelliği nedir deseler seni gösterir herkes. Doğallığın ve güzelliğinle insanları büyüleyen ablam. Doğum Günün kutlu olsun.

20 – Bak bugün bir yaş daha büyüdün kimliğinde ama sen bir yaş daha gençleştin benim yüreğimde. Doğum Günün Kutlu Her Günün Umutlu Olsun Ablam.

21 – Yeni yaşın yeni mutluluklar getirsin hayatına ve hep yüzün gülsün. Doğum Günün Kutlu Olsun Abla.

22 – Ablaya Doğum Günü Mesajları Etkileyici Olsa Bile ben sana o süslü sözleri değil yüreğimdekileri ifade eden beyaz çiçekleri bir de doğum günün kutlu olsun abla seni seviyorum mesajımı iletmek istedim. Yeterli gelmiştir umarım. Nice mutlu yıllara abla.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

23 – Acıların olmadığı, mutlulukların egemen olduğu nice mutlu yıllara. Doğum Günün kutlu olsun abla.

24 – Güneşin yüreğini ısıttığı, yıldızların yolunu aydınlattığı günleri görmen dileğiyle. Doğum Günün kutlu olsun.

25 – Benim canım ablam, hüznümü mutluluğa çevirenim, doğum günün kutlu yarınların umutlu olsun.

Bir önceki yazımız olan Seni Seviyorum Sözleri başlıklı makalemizde facebook sevgi sözleri, Seni Seviyorum Mesajları ve seni seviyorum şiirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Güzel Sözler : ablaya dogum günü mesaji, ablaya doğum günü mesajları
------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sponsorlu Bağlantılar

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!